How cheap is CHEAP and what is the quality? Genuinely curious.
For comparison, in the Midwest USA an ounce can be had for ~$250 and smaller quantities are typically between $10-$20/g, depending on quality.
Quality is on par with what's available on the street in the Midwest which, from my understanding, is generally being exported from Colorado and California.