It's SOOO cheap, and you get so much free product (every shop is desperately trying to build loyalty through superior service and bribes).
If I smoked weed, it'd be heaven.
If I smoked weed, it'd be heaven.
For comparison, in the Midwest USA an ounce can be had for ~$250 and smaller quantities are typically between $10-$20/g, depending on quality.
Quality is on par with what's available on the street in the Midwest which, from my understanding, is generally being exported from Colorado and California.