Now I'm happy to never have tried it!
Would never spend $2+ for a drink that costs about $0.09 to manufacture.
Would never spend $2+ for a drink that costs about $0.09 to manufacture.
Sadly, adhering to this rule would prevent buying coffee and beer -- two things I'm looking forward to as the world re-opens :)
8.4oz of Red Bull is about $2.
1.4 cents per ounce vs 47 cents per ounce!